vandaag
Bettie Serveert
Rotown (Rotterdam)
dinsdag
Miguel
Paradiso (Amsterdam)
dinsdag
Asking Alexandria // Motionless In White // While She Sleeps // Betraying the Martyrs
Melkweg (Amsterdam)
woensdag
Enter Shikari // Cancer Bats
Melkweg (Amsterdam)
woensdag
FESTIVAL: Soeplabel
EKKO (Utrecht)
woensdag
Avant La Lettre
Paradiso (Amsterdam)
woensdag
Clutch // Hark
Melkweg (Amsterdam)
donderdag
AWOLNATION
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
donderdag
Aestrid // Minus The Tiger
EKKO (Utrecht)
donderdag
Aimee Mann
Paradiso (Amsterdam)
donderdag
I Got You On Tape
W2 Poppodium ('s-Hertogenbosch (Den Bosch))
donderdag
Kill Ferelli
Paard van Troje (Den Haag)
vrijdag
Bangers & Mash: BrEaCh (UK), Squarehead (UK) (Breach // Squarehead // Architecs // Chaiba)
Tivoli de Helling (Utrecht)
vrijdag
FESTIVAL: Raw Rockin Feast
dB's studio (Utrecht)
vrijdag
Mister and Mississippi
Tivoli de Helling (Utrecht)
vrijdag
Palmbomen // Legowelt // Anika // Renkas
Melkweg (Amsterdam)
vrijdag
De Kift
Paard van Troje (Den Haag)
vrijdag
AWOLNATION
Melkweg (Amsterdam)
vrijdag
The Horse Company
Patronaat (Haarlem)
vrijdag
Vitalic // Rangeklods
Patronaat (Haarlem)
vrijdag
Rats On Rafts
Rotown (Rotterdam)
za 26 jan
Tommigun // Sukilove
EKKO (Utrecht)
za 26 jan
Tweak Bird
Bitterzoet (Amsterdam)
za 26 jan
Vitalic
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
za 26 jan
I Got You On Tape
Patronaat (Haarlem)
za 26 jan
The Horse Company
Rotown (Rotterdam)
za 26 jan
Club 4 Reel (Helm // Tropa Macaca // SLEEK MINK)
Occii (Amsterdam)
zo 27 jan
Thus:Owls // echo beatty
EKKO (Utrecht)
zo 27 jan
The Hackensaw Boys
Paradiso (Amsterdam)
zo 27 jan
Raketkanon // Radar Men from the Moon // In-kata
W2 Poppodium ('s-Hertogenbosch (Den Bosch))
ma 28 jan
Sarah Ferri
Paradiso (Amsterdam)
ma 28 jan
Dale Watson
dB's studio (Utrecht)
di 29 jan
Richard Walters // Adam Barnes
Paradiso (Amsterdam)
wo 30 jan
Lilian Hak
EKKO (Utrecht)
wo 30 jan
Chrisette Michele
Melkweg (Amsterdam)
wo 30 jan
The Soft Pack
Paradiso (Amsterdam)
wo 30 jan
Killer Mike
Melkweg (Amsterdam)
do 31 jan
Mykki Blanco
Bitterzoet (Amsterdam)
do 31 jan
Maria Minerva // Eklin
EKKO (Utrecht)
do 31 jan
Diminished Men
Occii (Amsterdam)
do 31 jan
Club 3voor12/Utrecht (Tba // Emil Landman)
dB's studio (Utrecht)
vr  1 feb
FESTIVAL: Grauzone Festival
Melkweg (Amsterdam)
vr  1 feb
broeder Dieleman
Paradiso (Amsterdam)
vr  1 feb
David Bazan // Marco Z
EKKO (Utrecht)
vr  1 feb
Conor Oberst // Simone Felice
Paradiso (Amsterdam)
vr  1 feb
77 Bombay Street
Paradiso (Amsterdam)
vr  1 feb
FESTIVAL: Blackout
Tivoli de Helling (Utrecht)
za  2 feb
Yuri Honing Wired Paradise
EKKO (Utrecht)
za  2 feb
The Ruby Suns
Paradiso (Amsterdam)
za  2 feb
Black Light Burns // Jayce Lewis
Tivoli de Helling (Utrecht)
za  2 feb
David Bazan
Rotown (Rotterdam)
za  2 feb
Dispatch
Melkweg (Amsterdam)
za  2 feb
broeder Dieleman
Patronaat (Haarlem)
za  2 feb
Lady
Paradiso (Amsterdam)
zo  3 feb
77 Bombay Street
Rotown (Rotterdam)
ma  4 feb
Metz
Paradiso (Amsterdam)
ma  4 feb
Tamaryn
Paradiso (Amsterdam)
di  5 feb
Indians
Paradiso (Amsterdam)
di  5 feb
Passenger
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
di  5 feb
Royal Republic // Her Bright Skies
Rotown (Rotterdam)
di  5 feb
Maximilian Hecker
Paradiso (Amsterdam)
wo  6 feb
Kendrick Lamar
Melkweg (Amsterdam)
wo  6 feb
Foxygen
Bitterzoet (Amsterdam)
wo  6 feb
Passenger
Paradiso (Amsterdam)
wo  6 feb
Frédérique Spigt
Paradiso (Amsterdam)
do  7 feb
Unknown Mortal Orchestra
Paradiso (Amsterdam)
do  7 feb
Stukafest Utrecht: Stukafeest 2013 (Badly Drawn Boys // Jeremy Falger // ¿Dónde Está El Partido // De Opfrisdames)
Tivoli de Helling (Utrecht)
do  7 feb
Tom Fuller Band
Paradiso (Amsterdam)
do  7 feb
Little Feat
Paradiso (Amsterdam)
do  7 feb
Kendrick Lamar // Allsincere
Melkweg (Amsterdam)
do  7 feb
Kaiser Chiefs
Rotown (Rotterdam)
do  7 feb
Cosmo Jarvis
Paradiso (Amsterdam)
vr  8 feb
My Blue Van // Oh, Brave Wide Eyes // La Corneille
EKKO (Utrecht)
vr  8 feb
FESTIVAL: EDP #14 Klinch
Melkweg (Amsterdam)
vr  8 feb
Bright (George FitzGerald // Calico // MileZ // El Maria)
EKKO (Utrecht)
vr  8 feb
Dinosaur Jr.
Paradiso (Amsterdam)
vr  8 feb
Elliott Brood
Paradiso (Amsterdam)
vr  8 feb
Kaiser Chiefs // Heavyball
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
vr  8 feb
Howe Gelb
Paard van Troje (Den Haag)
vr  8 feb
Jacco Gardner // Earth MK II
dB's studio (Utrecht)
vr  8 feb
Most Unpleasant Men
Rotown (Rotterdam)
vr  8 feb
Palio SuperSpeed Donkey
Paradiso (Amsterdam)
za  9 feb
The Monoliths // Adolf Butler // Dogmatist
Occii (Amsterdam)
za  9 feb
The Horse Company // Swelter
EKKO (Utrecht)
za  9 feb
DJ Hell // I-F
Paard van Troje (Den Haag)
za  9 feb
De Kift
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
za  9 feb
Heartless Bastards
Rotown (Rotterdam)
zo 10 feb
Fred Eaglesmith
Paradiso (Amsterdam)
zo 10 feb
Paul Banks // Tiger Pilots
Melkweg (Amsterdam)
zo 10 feb
Salif Keita
Paradiso (Amsterdam)
ma 11 feb
Rea Garvey
Paradiso (Amsterdam)
ma 11 feb
Dog Is Dead
Bitterzoet (Amsterdam)
di 12 feb
Angus Stone
Paradiso (Amsterdam)
di 12 feb
Gallon Drunk
dB's studio (Utrecht)
wo 13 feb
Alphabeat
Bitterzoet (Amsterdam)
wo 13 feb
Otis Gibbs
Paradiso (Amsterdam)
wo 13 feb
SUBBACULTCHA! PRESENTS: HUNDEBISS RECORDS SHOWCASE (Dracula Lewis // Stargate // Primitive Art)
Occii (Amsterdam)
wo 13 feb
The Joy Formidable
Paradiso (Amsterdam)
do 14 feb
Goose
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
do 14 feb
Fred Eaglesmith
EKKO (Utrecht)
do 14 feb
Sandra van Nieuwland
Paradiso (Amsterdam)
do 14 feb
Janne Schra
Paradiso (Amsterdam)
do 14 feb
Dayna Kurtz
Patronaat (Haarlem)
do 14 feb
Ashtraynutz
Rotown (Rotterdam)
do 14 feb
The Joy Formidable
Rotown (Rotterdam)
vr 15 feb
Opkikker (Einmusik // Pitto // Nuno Dos Santos // Malbetrieb)
EKKO (Utrecht)
vr 15 feb
Gary Clark Jr.
Bitterzoet (Amsterdam)
vr 15 feb
Brad // New Killer Shoes
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
vr 15 feb
Jeff Mills
Patronaat (Haarlem)
vr 15 feb
Goose
Melkweg (Amsterdam)
vr 15 feb
Bloc Party // The Joy Formidable
Melkweg (Amsterdam)
vr 15 feb
Rachel Louise
Tivoli de Helling (Utrecht)
vr 15 feb
Gary Clark Jr.
Paradiso (Amsterdam)
za 16 feb
Gerhardt
EKKO (Utrecht)
za 16 feb
UZ // Guerilla Speakerz // Architecs
Tivoli de Helling (Utrecht)
za 16 feb
Bloc Party // The Joy Formidable
Melkweg (Amsterdam)
za 16 feb
Tim Christensen and the Damn Crystals
Patronaat (Haarlem)
za 16 feb
De Kift
Occii (Amsterdam)
zo 17 feb
On An On
Paradiso (Amsterdam)
zo 17 feb
Mark Eitzel
Paradiso (Amsterdam)
zo 17 feb
James Walsh
Paard van Troje (Den Haag)
zo 17 feb
Janne Schra
Rotown (Rotterdam)
zo 17 feb
Ducktails
Paradiso (Amsterdam)
ma 18 feb
Biffy Clyro
Melkweg (Amsterdam)
ma 18 feb
Jason Lytle
Rotown (Rotterdam)
di 19 feb
Jason Lytle
Bitterzoet (Amsterdam)
di 19 feb
Dan Deacon
Rotown (Rotterdam)
wo 20 feb
Giel Beelen
Paradiso (Amsterdam)
wo 20 feb
John Cale
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
do 21 feb
Bettie Serveert
Tivoli de Helling (Utrecht)
do 21 feb
Modestep
Melkweg (Amsterdam)
do 21 feb
Dan Deacon
EKKO (Utrecht)
do 21 feb
Calexico // The Dodos
Paard van Troje (Den Haag)
do 21 feb
Moke
Rotown (Rotterdam)
do 21 feb
Bellowhead
Melkweg (Amsterdam)
vr 22 feb
Bettie Serveert // awkward i
W2 Poppodium ('s-Hertogenbosch (Den Bosch))
vr 22 feb
Asher Roth // Fotosynthese
Melkweg (Amsterdam)
vr 22 feb
Mister and Mississippi
Rotown (Rotterdam)
vr 22 feb
Calexico // The Dodos
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
vr 22 feb
FESTIVAL: Major League presents RAM @ klinch
Melkweg (Amsterdam)
za 23 feb
FESTIVAL: April
EKKO (Utrecht)
za 23 feb
Nueva Manteca
Tivoli de Helling (Utrecht)
za 23 feb
The Budos Band
Melkweg (Amsterdam)
za 23 feb
Yellowcard // Set It Off // Like Torches
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
za 23 feb
Herr Zimmerman Label Night Party! (TanzMan // Fraulein Z)
Paard van Troje (Den Haag)
za 23 feb
FESTIVAL: SYMPHONICA ELEKTRONICA FREEZE AFTERPARTY
Tivoli de Helling (Utrecht)
ma 25 feb
Amaral
Melkweg (Amsterdam)
di 26 feb
The Lumineers // Langhorne Slim
Paradiso (Amsterdam)
di 26 feb
Strand of Oaks
Paradiso (Amsterdam)
wo 27 feb
James Chance & The Contortions
Occii (Amsterdam)
wo 27 feb
The Darkness
Paradiso (Amsterdam)
wo 27 feb
Wovenhand // Woven Hand // Strand of Oaks
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
wo 27 feb
John Coffey
Paradiso (Amsterdam)
do 28 feb
At The Juke Joint (Birth of Joy // Baby Face Nelson // Pignose Willys)
EKKO (Utrecht)
do 28 feb
Bettie Serveert
Paard van Troje (Den Haag)
do 28 feb
Kaizers Orchestra
Melkweg (Amsterdam)
do 28 feb
San Cisco
Melkweg (Amsterdam)
do 28 feb
Friska Viljor
Bitterzoet (Amsterdam)
do 28 feb
Gerhardt
Paradiso (Amsterdam)
do 28 feb
Motorama
Paradiso (Amsterdam)
vr  1 mrt
Angel Haze
Paradiso (Amsterdam)
vr  1 mrt
Royal Republic // Her Bright Skies // Kopek
Melkweg (Amsterdam)
vr  1 mrt
Mowingclub Festival (Strand of Oaks // Elliott Brood // Vanessa Peters // Smutfish)
Paard van Troje (Den Haag)
vr  1 mrt
Palio SuperSpeed Donkey
EKKO (Utrecht)
vr  1 mrt
Trixie Whitley // Ian Clement
Paradiso (Amsterdam)
vr  1 mrt
Cody ChesnuTT
Melkweg (Amsterdam)
vr  1 mrt
De Kift
Patronaat (Haarlem)
za  2 mrt
Big Sean
Melkweg (Amsterdam)
za  2 mrt
Adrian Crowley // broeder Dieleman
EKKO (Utrecht)
za  2 mrt
FIDLAR // Richie Dagger // Electric Tears
Melkweg (Amsterdam)
za  2 mrt
FESTIVAL: Cross-Linx Festival 2013
Paradiso (Amsterdam)
za  2 mrt
Rowwen Hèze
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
za  2 mrt
Palio SuperSpeed Donkey
Rotown (Rotterdam)
za  2 mrt
Ilse Delange
Patronaat (Haarlem)
za  2 mrt
Fritz Kalkbrenner
Paradiso (Amsterdam)
zo  3 mrt
Devon Graves // Cirrha Niva
W2 Poppodium ('s-Hertogenbosch (Den Bosch))
zo  3 mrt
Found On The Floor // Grasmoajer // Utlinks
dB's studio (Utrecht)
zo  3 mrt
Walk the Moon
Tivoli de Helling (Utrecht)
zo  3 mrt
Lucy Rose
Rotown (Rotterdam)
ma  4 mrt
Lucy Rose
Paradiso (Amsterdam)
wo  6 mrt
FESTIVAL: 5 Days Off @ Melkweg
Melkweg (Amsterdam)
wo  6 mrt
Dandylion // Robert Post
Bitterzoet (Amsterdam)
wo  6 mrt
FESTIVAL: 5 Days Off | Day 1
Melkweg (Amsterdam)
wo  6 mrt
FESTIVAL: 5 Days Off @ Paradiso
Paradiso (Amsterdam)
do  7 mrt
Rahzel
Paard van Troje (Den Haag)
do  7 mrt
Rahzel
Paard van Troje (Den Haag)
do  7 mrt
Orlando
Paradiso (Amsterdam)
do  7 mrt
Booka Shade
Paradiso (Amsterdam)
do  7 mrt
Erik Truffaz Quartet // Erik Truffaz
Tivoli de Helling (Utrecht)
vr  8 mrt
Raul Midón
Paradiso (Amsterdam)
vr  8 mrt
Skip&Die
EKKO (Utrecht)
vr  8 mrt
EIns, Zwei & the Parallel Cinema
Tivoli de Helling (Utrecht)
vr  8 mrt
Jake Bugg
Melkweg (Amsterdam)
vr  8 mrt
Saint Vitus // Mos Generator
Patronaat (Haarlem)
vr  8 mrt
Erik Truffaz Quartet // Erik Truffaz
Paard van Troje (Den Haag)
vr  8 mrt
Brudte Løfter // The Shining // Cheap Drugs
Occii (Amsterdam)
vr  8 mrt
100% Isis
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
za  9 mrt
Hallo Venray // we sell guns
EKKO (Utrecht)
za  9 mrt
Villagers
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
za  9 mrt
Sunrise Avenue
Melkweg (Amsterdam)
za  9 mrt
Club Smith
Rotown (Rotterdam)
za  9 mrt
De Kift
Occii (Amsterdam)
zo 10 mrt
Benjamin Herman Trio
EKKO (Utrecht)
zo 10 mrt
Outsider Music Festival (Eugene Chadbourne // Jozef van Wissem // Tape Cuts Tape // hemtoe)
dB's studio (Utrecht)
zo 10 mrt
Jake Bugg
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
ma 11 mrt
Matisyahu
Melkweg (Amsterdam)
ma 11 mrt
The Pineapple Thief
Paradiso (Amsterdam)
ma 11 mrt
Living Colour
Melkweg (Amsterdam)
ma 11 mrt
Steven Wilson
Melkweg (Amsterdam)
ma 11 mrt
Everything Everything
Bitterzoet (Amsterdam)
di 12 mrt
I Am Kloot
Paradiso (Amsterdam)
wo 13 mrt
Alpha Blondy // Alpha Blondy & The Solar System
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
wo 13 mrt
Rhyton
Occii (Amsterdam)
wo 13 mrt
The Kyteman Orchestra
Paard van Troje (Den Haag)
wo 13 mrt
Stu Larsen
Paradiso (Amsterdam)
wo 13 mrt
Delphic
Bitterzoet (Amsterdam)
wo 13 mrt
Jamie Lidell
Paradiso (Amsterdam)
do 14 mrt
FESTIVAL: Mazine Rebellion Tour 4
Melkweg (Amsterdam)
do 14 mrt
Navarone
EKKO (Utrecht)
do 14 mrt
Cody Simpson
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
do 14 mrt
Pien Feith // T.B.A.
Bitterzoet (Amsterdam)
vr 15 mrt
Bettie Serveert // awkward i
Paradiso (Amsterdam)
za 16 mrt
Jonathan Jeremiah
Melkweg (Amsterdam)
za 16 mrt
Foals
Paradiso (Amsterdam)
za 16 mrt
Ilse Delange
Paard van Troje (Den Haag)
zo 17 mrt
Yo La Tengo
Paradiso (Amsterdam)
zo 17 mrt
The Men
Paradiso (Amsterdam)
zo 17 mrt
Orlando
Rotown (Rotterdam)
di 19 mrt
22-Pistepirkko
Bitterzoet (Amsterdam)
di 19 mrt
C2C
Paradiso (Amsterdam)
di 19 mrt
Kilo Kish // The Internet
Paradiso (Amsterdam)
wo 20 mrt
Poliça
Paradiso (Amsterdam)
do 21 mrt
SX
EKKO (Utrecht)
do 21 mrt
Bullet for My Valentine // Halestorm
Melkweg (Amsterdam)
do 21 mrt
Navarone
Paradiso (Amsterdam)
do 21 mrt
Moke
Patronaat (Haarlem)
do 21 mrt
Example
Paradiso (Amsterdam)
vr 22 mrt
030303 (Legowelt // tlr)
Tivoli de Helling (Utrecht)
vr 22 mrt
Black Rebel Motorcycle Club
Paradiso (Amsterdam)
vr 22 mrt
New Generation Tour (Riverside // Dianoya)
Patronaat (Haarlem)
za 23 mrt
Enslaved
W2 Poppodium ('s-Hertogenbosch (Den Bosch))
za 23 mrt
Stuurbaard Bakkebaard
EKKO (Utrecht)
za 23 mrt
Emeli Sandé
Paradiso (Amsterdam)
za 23 mrt
Asaf Avidan
Melkweg (Amsterdam)
za 23 mrt
Navarone
Rotown (Rotterdam)
zo 24 mrt
Of Monsters and Men
Paard van Troje (Den Haag)
zo 24 mrt
Delta Saints
W2 Poppodium ('s-Hertogenbosch (Den Bosch))
zo 24 mrt
Emeli Sandé
Paradiso (Amsterdam)
zo 24 mrt
A Flock of Seagulls
Bitterzoet (Amsterdam)
zo 24 mrt
Faun
Melkweg (Amsterdam)
ma 25 mrt
Of Monsters and Men
Paradiso (Amsterdam)
di 26 mrt
Gojira
Melkweg (Amsterdam)
di 26 mrt
Clock Opera
Bitterzoet (Amsterdam)
di 26 mrt
Steve Lukather
Paradiso (Amsterdam)
wo 27 mrt
Finch
Melkweg (Amsterdam)
wo 27 mrt
Wild Nothing
Bitterzoet (Amsterdam)
do 28 mrt
Palma Violets
Bitterzoet (Amsterdam)
do 28 mrt
Jessie Ware
Melkweg (Amsterdam)
do 28 mrt
Gretchen Peters
Paradiso (Amsterdam)
vr 29 mrt
FESTIVAL: Noisia
Melkweg (Amsterdam)
vr 29 mrt
Gretchen Peters
Paard van Troje (Den Haag)
vr 29 mrt
Rowwen Hèze
Paradiso (Amsterdam)
vr 29 mrt
Kensington
Melkweg (Amsterdam)
vr 29 mrt
Subrockers // Mornington Crescent // Low Culture
Occii (Amsterdam)
za 30 mrt
Daley
Paradiso (Amsterdam)
za 30 mrt
The Bouncers
Patronaat (Haarlem)
za 30 mrt
Footprints in the Void X (Svartidauði // Entrapment // Verbum Verus)
dB's studio (Utrecht)
za 30 mrt
Walk Off the Earth
Paradiso (Amsterdam)
za 30 mrt
Hurts
Melkweg (Amsterdam)
za 30 mrt
Ilse Delange
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
za 30 mrt
VETO
Paradiso (Amsterdam)
za 30 mrt
Stuurbaard Bakkebaard
Rotown (Rotterdam)
ma  1 apr
Eels
Paradiso (Amsterdam)
ma  1 apr
Tim Knol // Kevn Kinney
Rotown (Rotterdam)
di  2 apr
Eels
Paradiso (Amsterdam)
wo  3 apr
Eels
Paradiso (Amsterdam)
do  4 apr
Inc.
Paradiso (Amsterdam)
do  4 apr
Teen // Octo Octa // The Secret Love Parade
Melkweg (Amsterdam)
do  4 apr
Slagsmålsklubben
Melkweg (Amsterdam)
do  4 apr
The Kik
Rotown (Rotterdam)
vr  5 apr
Balmorhea
EKKO (Utrecht)
vr  5 apr
Claw Boys Claw
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
vr  5 apr
The Strypes
Paradiso (Amsterdam)
vr  5 apr
REVEREND SHINE SNAKE OIL Co.
dB's studio (Utrecht)
za  6 apr
FESTIVAL: The Mosh Lives Tour
Patronaat (Haarlem)
za  6 apr
Hocico
Tivoli de Helling (Utrecht)
za  6 apr
Eilen Jewell
Bitterzoet (Amsterdam)
zo  7 apr
The Pine Box Boys
EKKO (Utrecht)
zo  7 apr
Reel Big Fish // Suburban Legends
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
zo  7 apr
The Growlers
Paradiso (Amsterdam)
zo  7 apr
Daughter
Melkweg (Amsterdam)
zo  7 apr
Trojan Metal Fest VI (Dew-Scented // Anatomy of I // Nailgun Massacre)
Paard van Troje (Den Haag)
ma  8 apr
Rival Sons
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
ma  8 apr
Peace
Paradiso (Amsterdam)
ma  8 apr
And So I Watch You From Afar
Melkweg (Amsterdam)
di  9 apr
Ellie Goulding
Paradiso (Amsterdam)
wo 10 apr
fun.
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
do 11 apr
Wende
W2 Poppodium ('s-Hertogenbosch (Den Bosch))
do 11 apr
Ilse Delange
Paradiso (Amsterdam)
do 11 apr
Kaki King
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
do 11 apr
Mozes and the Firstborn
Rotown (Rotterdam)
do 11 apr
Rachel Sermanni
Paradiso (Amsterdam)
vr 12 apr
Mister and Mississippi
W2 Poppodium ('s-Hertogenbosch (Den Bosch))
vr 12 apr
Johnny Winter // Jo Harman
Paradiso (Amsterdam)
vr 12 apr
Rachel Sermanni
EKKO (Utrecht)
vr 12 apr
Arkells // Canterbury
Paradiso (Amsterdam)
za 13 apr
Imagine Dragons
Melkweg (Amsterdam)
za 13 apr
Eurovision In Concert (Anouk // Marlayne)
Melkweg (Amsterdam)
za 13 apr
Mozes and the Firstborn
Paradiso (Amsterdam)
za 13 apr
Jools Holland
Paradiso (Amsterdam)
za 13 apr
The Opposites
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
za 13 apr
Willy Moon
Bitterzoet (Amsterdam)
za 13 apr
The Delta Saints
Paradiso (Amsterdam)
zo 14 apr
The Bootleg Beatles
Patronaat (Haarlem)
zo 14 apr
Propagandhi // Shai Hulud // War on Women
Melkweg (Amsterdam)
zo 14 apr
Psychic Ills
EKKO (Utrecht)
zo 14 apr
Cortonville Presents: (John Coffey // Wallace Vanborn // traumahelikopter)
W2 Poppodium ('s-Hertogenbosch (Den Bosch))
zo 14 apr
Laura Jansen
Paard van Troje (Den Haag)
zo 14 apr
Sarah Blasko // Joe McKee
Paradiso (Amsterdam)
zo 14 apr
Bombino
Tivoli de Helling (Utrecht)
zo 14 apr
Rachel Sermanni
Rotown (Rotterdam)
di 16 apr
Anastacia
Paradiso (Amsterdam)
di 16 apr
Efterklang // Anna von Hausswolff
Rotown (Rotterdam)
wo 17 apr
The Soft Moon // Majical Cloudz
Melkweg (Amsterdam)
wo 17 apr
Laura Jansen
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
wo 17 apr
Steve Hackett
Paradiso (Amsterdam)
do 18 apr
OneRepublic
Paradiso (Amsterdam)
do 18 apr
We Are the in Crowd // Never Shout Never
Melkweg (Amsterdam)
do 18 apr
Bastille
Paradiso (Amsterdam)
vr 19 apr
Rigby
Paradiso (Amsterdam)
za 20 apr
Klikofest (traumahelikopter // Bullerslug // Pignose Willy's)
Patronaat (Haarlem)
zo 21 apr
Footprints in the Void XI (Ash Borer // Fell Voices // Grinding Halt // Black Decades)
dB's studio (Utrecht)
zo 21 apr
Laura Jansen
Paradiso (Amsterdam)
ma 22 apr
Sinéad O'Connor
Paradiso (Amsterdam)
ma 22 apr
Ash Borer // Fell Voices // Terzij de Horde
Occii (Amsterdam)
wo 24 apr
Carice van Houten
Paradiso (Amsterdam)
do 25 apr
Melvins
Patronaat (Haarlem)
vr 26 apr
Gare du Nord
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
vr 26 apr
Arno
Patronaat (Haarlem)
vr 26 apr
The Scene
W2 Poppodium ('s-Hertogenbosch (Den Bosch))
vr 26 apr
Black Veil Brides
Melkweg (Amsterdam)
za 27 apr
Major Lazer
Paradiso (Amsterdam)
ma 29 apr
Major Lazer
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
wo  1 mei
Cold War Kids
Paradiso (Amsterdam)
wo  1 mei
Avantasia
Melkweg (Amsterdam)
do  2 mei
Newton Faulkner
Melkweg (Amsterdam)
vr  3 mei
Newton Faulkner
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
vr  3 mei
Ghost Mice
Occii (Amsterdam)
vr  3 mei
Right Said Fred
Melkweg (Amsterdam)
ma  6 mei
The Knife
Paradiso (Amsterdam)
ma  6 mei
Asaf Avidan
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
di  7 mei
Junip
Melkweg (Amsterdam)
wo  8 mei
Kaiser Chiefs
Melkweg (Amsterdam)
do  9 mei
Bring Me the Horizon
Melkweg (Amsterdam)
do  9 mei
French Films
Paradiso (Amsterdam)
do  9 mei
Sepultura
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
vr 10 mei
The Opposites
Paradiso (Amsterdam)
vr 10 mei
Title Fight (Whirr // Title Fight // Dead End Path)
Paradiso (Amsterdam)
vr 10 mei
Avantasia // Eric Martin
Melkweg (Amsterdam)
za 11 mei
Pennywise
Melkweg (Amsterdam)
zo 12 mei
Lumerians
dB's studio (Utrecht)
zo 12 mei
Suuns
Melkweg (Amsterdam)
wo 15 mei
Veronica Falls
Paradiso (Amsterdam)
do 16 mei
Rangleklods
EKKO (Utrecht)
vr 17 mei
Vampillia // Nadja
dB's studio (Utrecht)
vr 17 mei
Orchestral Manoeuvres in the Dark
Tivoli Oudegracht (Utrecht)
vr 17 mei
Crystal Fighters
Paradiso (Amsterdam)
za 18 mei
La Pegatina
Melkweg (Amsterdam)
za 18 mei
Kadavar
Rotown (Rotterdam)
wo 22 mei
Gare du Nord
Melkweg (Amsterdam)
wo 22 mei
Mudhoney
Melkweg (Amsterdam)
do 23 mei
Lee "Scratch" Perry
Paard van Troje (Den Haag)
vr 24 mei
London Calling 2013 #1 (Echo Lake // Evans The Death)
Paradiso (Amsterdam)
za 25 mei
Lee "Scratch" Perry
Patronaat (Haarlem)
za 25 mei
N.B.B.
Tivoli de Helling (Utrecht)
wo 29 mei
Sleeping with Sirens
Melkweg (Amsterdam)
vr 31 mei
Trampled By Turtles
Paradiso (Amsterdam)
vr 31 mei
Claw Boys Claw
Paradiso (Amsterdam)
ma  3 jun
The Breeders
Paradiso (Amsterdam)
do  6 jun
Douwe Bob
Paradiso (Amsterdam)
za  8 jun
The Zombies
Paradiso (Amsterdam)
vr 28 jun
The Mahones
Melkweg (Amsterdam)
za 29 jun
Creem // Nuclear Spring
Occii (Amsterdam)
wo 10 jul
Blondie
Paradiso (Amsterdam)
do 25 jul
Josh Ritter
Paradiso (Amsterdam)
vr  1 nov
Babylon Circus
Melkweg (Amsterdam)
Opmerkingen & suggesties: gwillem@gmail.com. Gegevens van last.fm.